Uzależnienie od nikotyny to problem niezwykle trudny do przezwyciężenia. W wielu przypadkach nie wystarczy sama silna wola, aby przestać palić. Z pomocą przychodzi innowacyjna metoda walki z nałogiem. Sprawdź, na czym polega terapia antynikotynowa przy użyciu biorezonansu magnetycznego.

Antynikotynowe działanie biorezonansu BICOM Optima

Pacjent, który zgłasza się na terapię antynikotynową, powinien pojawić się ze swoim papierosem. Umieszczony w elektrodzie detekcyjnej aparatu, pozwala zidentyfikować maszynie źródło uzależnienia. Do tego samego urządzenia podłącza się osobę poddawaną terapii, za pomocą elektrod. Biorezonans polega na wykryciu patogenów w organizmie i zniszczeniu ich poprzez wprowadzenie ich w drgania. Taki zabieg sprawia, że pacjent przestaje odczuwać głód nikotynowy.

Biorezonans BICOM Optima – korzyści

Podstawową zaletą terapii antynikotynowej przy użyciu biorezonansu magnetycznego jest błyskawiczny efekt. Wystarczy zaledwie kilkanaście godzin, aby potrzeba zapalenia papierosa została zniwelowana. Dla zwiększenia efektywności metody warto w początkowym okresie po zabiegu unikać produktów zawierających nikotynę, nawet jeżeli odnosisz wrażenie, że powinieneś sięgnąć po tego typu wsparcie. Może to przynieść odwrotny skutek. Co jest warte podkreślenia, głód nikotynowy nie pojawia się u pacjentów nawet w przypadku przebywania wśród osób palących, co ewidentnie świadczy o wyjątkowej skuteczności tej metody.

Biorezonans w Warszawie

Rzucenie palenia wpłynie na poprawę Twojego stanu zdrowia i zmniejszy ryzyko zachorowania na nowotwory, wystąpienia udaru mózgu czy zawału serca. Dzięki biorezonansowi zyskasz także zdrowszy wygląd i wreszcie poczujesz się wolny od nałogu. Jeśli interesuje Cię biorezonans w Warszawie, wybierz klinikę ATG Medic. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja uzyskania maksymalnie zadowalających efektów.