fbpx

ATG Medic

Pasożyty

Usuwanie pasożytów biorezonansem w Warszawie

W klinice medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC w Warszawie oferujemy profesjonalną terapię biorezonansową. Obejmuje ona m.in. diagnostykę i leczenie pasożytów biorezonansem. Doświadczony terapeuta przeprowadzi bezinwazyjną diagnostykę aparatem BICOM Optima, dzięki któremu określi Twój problem zdrowotny, a następnie wdroży terapię leczniczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

Pasożyty to poważne zagrożenie

Pasożyty stanowią spore zagrożenie dla naszego organizmu. Żywią się komórkami ludzkiego organizmu oraz powodują poważne problemy zdrowotne. Utrudnienie w rozpoznaniu i leczeniu zakażenia stanowi fakt, że pasożyty mogą bytować w różnych organach, gdzie wydalają szkodliwe toksyny. Do objawów zakażenia pasożytniczego należą m.in.:
Jeżeli zauważysz u siebie coś niepokojącego, to skontaktuj się ze specjalistą ATG MEDIC i postaw na skuteczną diagnostykę oraz terapię biorezonansową.

Terapia biorezonansowa na pasożyty

Leczenie pasożytów biorezonansem wykazuje dużą skuteczność. Na początku z wykorzystaniem aparatu BICOM Optima przeprowadzimy testy, które pozwolą nam na dokładne rozpoznanie szkodliwego pasożyta lub pasożytów w Twoim organizmie. Obecnie jesteśmy w stanie z dużą skutecznością rozpoznać większość sklasyfikowanych pasożytów, które występują w ciele człowieka. To m.in.: tasiemiec, glista ludzka, motylica wątrobowa, tęgoryjec dwunastnicy, lamblie, przywry krwi, pierwotniaki czy też nicienie. Po określeniu drobnoustroju, przechodzimy do właściwej terapii. Polega ona na wykonaniu zabiegów biorezonansowych. Odwrócone fale elektromagnetyczne dostarczane są do organizmu, dzięki czemu redukują, a nawet eliminują szkodliwe działanie pasożytów. Terapia biorezonansowa może być wykorzystywana jako podstawowe leczenie lub jako wsparcie dla terapii konwencjonalnej.

Pozbądź się pasożytów z ATG MEDIC Warszawa

Podejrzewasz lub masz zdiagnozowaną obecność pasożytów w organizmie? Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem oraz do umówienia wizyty w gabinecie ATG MEDIC w Warszawie. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę oraz wdrożymy skuteczną terapię biorezonansową, dzięki czemu pozbędziesz się problemu pasożytów. Zachęcamy do skorzystania z usług kliniki medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC