fbpx

ATG Medic

Terapia antynikotynowa Warszawa

Terapia antynikotynowa biorezonansem

Oferujemy leczenie nałogu nikotynowego biorezonansem. W klinice medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC korzystamy z aparatu BICOM Optima, który uznawany jest za najlepszy z dostępnych na rynku. Pomożemy Ci w uporaniu się z problemem palenia papierosów, dzięki czemu zadbasz o swoje zdrowie i poprawisz odporność organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Jak działa terapia antynikotynowa z BICOM Optima?

Leczenie biorezonansem nałogu nikotynowego zyskuje na popularności wśród świadomych pacjentów. Jest to związane z wysoką skutecznością terapii przy jednoczesnym wyeliminowaniu skutków ubocznych. Działanie urządzenia BICOM Optima polega na wywołaniu reakcji, dzięki której maleje głód nikotynowy odczuwany przez organizm pacjenta. Już po kilku lub kilkunastu godzinach po zabiegu odnotowuje się wygaszenie głodu nikotynowego. Najlepszy efekt terapii odczuwa się dzień po zabiegu.
Kolejnym skutkiem terapii antynikotynowej z biorezonansem w Warszawie w ATG MEDIC jest detoksykacja organizmu. Toksyny są sukcesywnie wydalane z organizmu pacjenta (bardzo ważne jest aby wówczas pić dziennie ok 2l niegazowej wody), dzięki czemu ten powraca do harmonii i dobrego stanu. Oczywiście najwyższa skuteczność działania odnotowywana jest u osób, które wyrażają wolę rzucenia palenia.

Wysoka skuteczność terapii

Odpowiednio poprowadzona terapia z BICOM Optima sprawi, że już po jednym zabiegu pacjent nie będzie odczuwał potrzeby zapalenia kolejnego papierosa. Tak działa to w przypadku 9 na 10 pacjentów. Pozostałe 10% będzie wymagało wykonania drugiego zabiegu w celu wzmocnienia efektów terapii. Po wykonanym zabiegu nie odczuwa się niepokojących skutków ubocznych i pacjent może z powodzeniem wrócić do swoich codziennych obowiązków. Po zabiegach nie wolno wprowadzać do organizmu nikotyny pod żadną postacią, ponieważ może to spowodować niepożądane skutki uboczne, w tym m.in. biegunkę i wymioty oraz rozbudzić chęć sięgnięcia po kolejnego papierosa.

Rzuć palenie z ATG MEDIC

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania ze skutecznej terapii antynikotynowej z wykorzystaniem biorezonansu. Zabieg z urządzeniem BICOM Optima jest przeciwwskazany w przypadku kobiet w I trymestrze ciąży, osób ze wszczepionym rozrusznikiem serca lub stosujących chemioterapię. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu ustalenia harmonogramu skutecznej terapii antynikotynowej.