fbpx

ATG Medic

Co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Satysfakcja pacjenta

Wieloletnie doświadczenie

Indywidualne podejście do problemu

Szeroka oferta usług

Dlaczego ATG MEDIC?

ATG MEDIC – powstaliśmy z myślą niesienia pomocy pacjentom w tzw. „trudnych przypadkach” – chorobach nowotworowych, boreliozie, cukrzycy i jej powikłaniach, chorobach autoimmunologicznych, alergiach i nietolerancjach, trudno leczących się zakażeniach bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, chorobach pasożytniczych.

Stosujemy indywidualne procesy leczenia polegające na zastosowaniu zintegrowanego podejścia do procesu diagnostyki i terapii wielu schorzeń. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia wynikające z połączenia medycyny klasycznej i naturalnej.

Diagnostyka obrazowa

Podczas wizyt w ATG MEDIC prowadzimy także diagnostykę obrazową m.in. Mikroskopowa ocena parametrów krwi przy użyciu najnowocześniejszego mikroskopu z kontrastem fazowym, który wykorzystując różnorodny sposób załamywania się światła,
sprawia, że widziany obraz jest bardzo wyrazisty. Mikroskopowa ocena parametrów krwi ma wykryć obecność w organizmie jaj pasożytów, bakterii, toksyn i innych substancji, które niekorzystnie działają na jego funkcjonowanie.

Koncentrujemy się na usuwaniu przyczyn powstawania chorób a nie tylko samych ich objawów.

Najlepsi specjaliści

Klinika ATG MEDIC to zespół najlepszych specjalistów ds. ozonoterapii, biorezonansu oraz szeroko postrzeganej medycyny regeneracyjnej. Stosujemy autorskie metody leczenia będąc efektem wieloletniego doświadczenia naszego personelu. Osiągamy najwyższe efekty terapeutyczne poprzez stosowanie indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.

Specjalizacje

Specjalizujemy się w terapiach ozonem, wzmacniających wlewach dożylnych, diagnostyce i terapii biorezonansowej. Naszym Pacjentom możemy zaproponować najszerszą ofertę testów i terapii w zakresie biorezonansu, ozonoterapii czy wlewów dożylnych niedostępną gdzie indziej. Ponad 1400 sztuk alergenów i patogenów. Najobszerniejszy test boreliozy i koinfekcji.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas szczególna wrażliwość i zaangażowanie z jakim podchodzimy do naszych Pacjentów. Dbamy o to, aby przez cały czas Pacjent znajdował się pod troskliwą opieką lekarza, pielęgniarki lub terapeuty, który w każdej chwili służy swoją pomocą.

Dyskrecja i zrozumienie problemu gdyż niektóre problemy zdrowotne są tematem wstydliwym dla naszych Pacjentów, dlatego podczas pobytu w ATG MEDIC zapewniamy Państwu pełną dyskrecję, bezpieczeństwo i wysoki komfort w trakcie całego procesu leczenia.

Naszym Pacjentom gwarantujemy rzetelność i wysoką jakość usług podczas leczenia ich problemów. Składa się na nią zarówno praca i fachowość wykwalifikowanego personelu medycznego, jak i najwyższa jakość wdrożonych i stosowanych procedur leczniczych.

Możemy poszczycić się najnowocześniejszą i najobszerniejszą ofertą zabiegów w zakresie biorezonansu, ozonoterapii czy wlewów dożylnych na terenie całej Polski