fbpx

ATG Medic

O nas

Medycyna regeneracyjna Warszawa. Kim jesteśmy?

ATG MEDIC to nowoczesna klinika medycyny regeneracyjnej z ponad 10-letnią praktyką, w której łączymy nowoczesną technologię diagnostyczno-terapeutyczną z tradycyjnymi metodami leczenia naturalnego. Naszym Pacjentom oferujemy holistyczną diagnostykę i terapie prozdrowotne przeznaczone dla osób, u których inne metody leczenia w tym konwencjonalnie nie przyniosły pożądanych efektów. Każdemu Pacjentowi zapewniamy indywidualne podejście do jego problemów, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji zaś leczenie przeprowadzamy w opiekuńczej atmosferze oraz komfortowych warunkach.

Nasz Cel

Głównym celem nam przyświecającym jest pomoc każdemu Pacjentowi który jej potrzebuje. Klinikę ATG MEDIC tworzy zespół wysoce wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek oraz techników, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie oraz przez lata zdobywali doświadczenie aby w efekcie móc precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby każdego Pacjenta i rozwiązać jego problem. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie regularnie poszerzając horyzonty wiedzy oraz śledząc aktualne publikacje naukowe.

Wykwalifikowani specjaliści

W ATG MEDIC leczymy naszych pacjentów za pomocą testów oraz terapii biorezonansowych. Nasi Technicy posiadają liczne certyfikaty w tym ukończenia specjalistycznych szkoleń w Wielkiej Brytanii z zakresu elektroakupunktury wg. metody Volla, ukończenia szkoleń z biorezonansu poziomu I, II, III, IV oraz V stopnia u wyłącznego przedstawiciela producenta urządzeń Bicom Optima w Polsce – Monadith Biomed oraz wiele innych z zakresu medycyny holistycznej.

Metody leczenia kliniki   

Klinika ATG MEDIC oferuje także Pacjentom ozonoterapię, która stosowana jest pomocniczo do metod konwencjonalnych. Można stosować ją w formie gazowej lub płynnej aplikowanej na skórę Ozonoterapia jest bardzo skuteczna w leczeniu zaburzeń układu krążenia, infekcjach bakteryjnych i wirusowych, a także chorobach zapalnych czy leczeniu miażdżycy. W zakresie ozonoterapii współpracujemy ściśle z Polskim Towarzystwem Ozonoterapii oraz producentem najnowocześniejszych generatorów ozonu w Polsce – Metrum Cryoflex

Kolejną stosowaną przez nas metodą są wlewy dożylne, które są najbardziej efektywną formą wprowadzenia pożądanych środków do ludzkiego krwioobiegu. Dzięki czemu są bardziej skuteczne w odróżnieniu do tradycyjnych metod – np. środków doustnych. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku środków doustnych stosowanych w dużych ilościach żołądek zostaje bardzo obciążony, co może prowadzić do różnego rodzaju zaburzeń jelitowych, uniemożliwiając skuteczne wchłanianie przez organizm. Wlewy dożylne działają dużo szybciej od tradycyjnych witamin, dlatego bardzo dobrze sprawdzą się u osób mających ich duże niedobory co dotyka m.in. Pacjentów z chorobami onkologicznymi.

Każdy zabieg w ATG MEDIC poprzedzony jest rozmową, która stanowi swego rodzaju wywiad mający na celu zgłębienie problematyki z jaką borykają się nasi Pacjenci tak aby móc opracować i wdrożyć indywidualny proces leczenia. Zajmujemy się leczeniem Pacjentów z problemami onkologicznymi, autoimmunologicznymi, boreliozą, niedoborami witamin, pomagamy w zwalczaniu uzależnień oraz pasożytów a także wspieramy osoby cierpiące na nerwice oraz depresje.

Misja kliniki   

Misją naszej kliniki jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim odnalezienie i usunięcie przyczyny danej choroby, w myśl zasady „po ugaszeniu pożaru znajdź przyczynę ognia”. Co więcej poza zabiegami takimi, jak ozonoterapia, wlewy dożylne czy biorezonans prowadzimy także na miejscu sprzedaż szczegółowo wyselekcjonowanych suplementów diety, które bardzo dobrze współdziałają z terapiami wspomagając osiągnięcie założonych
celów.
Nie prowadzimy działalności stricte medycznej, a wykonywane przez nas zabiegi nie są równoznaczne z konwencjonalnymi badaniami lekarskimi.
Najważniejszym celem ATG MEDIC jest służba dla zdrowia naszych Pacjentów. Naszą Klinikę obdarzyło zaufaniem już mnóstwo Pacjentów z całej Polski ale też pozostałych krajów m.in. z Hiszpani, Wielkiej Brytanii, USA, Szwecji, Belgii, Australii, Ukrainy i wielu innych.
Zapraszamy do kontaktu.

„Dziś zadbaj o zdrowie, byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy.” – Pliniusz Starszy

Zespół   

lek. Witold Kowalewski

lek. Witold Kowalewski

Udziela konsultacji lekarskich w ATG MEDIC. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi (1975 r.)
anna grzegorczyk

mgr Anna Gregorczyk

mgr pielęgniarstwa, spec. Anestezjologii i Intensywnej Opieki, Menadżer Kliniki ATG MEDIC
mgr Justyna Zajkowska

mgr Justyna Zajkowska

mgr pielęgniarstwa, spec. Anestezjologii i Intensywnej Opieki
mgr Weronika Grabowska

mgr Weronika Grabowska

mgr pielęgniarstwa, spec. Anestezjologii i Intensywnej Opieki
mgr Martyna Stoga

mgr Martyna Stoga

mgr pielęgniarstwa, w trakcie spec. Anestezjologii i Intensywnej Opieki
Teresa Gregorczyk

Teresa Gregorczyk

spec. Diagnostyki i Terapii Biorezonansem