fbpx

ATG Medic

Terapia przeciwbólowa Warszawa

Terapia przeciwbólowa biorezonansem

Codzienne życie z bólem jest niezwykle trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Dolegliwości bólowe są objawem schorzeń oraz nieprawidłowości, które występują w ludzkim organizmie. W klinice medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC oferujemy pacjentom terapię przeciwbólową biorezonansem. To alternatywna metoda leczenia, dzięki której uśmierzysz swój ból oraz zminimalizujesz ryzyko jego nawrotów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Co może powodować ból ?

Powodów występowania bólu może być bardzo dużo. To jeden z objawów urazów mechanicznych, stanów zapalnych czy też występowania szeregu chorób. Uciążliwy i długotrwały ból powoduje poważne problemy w codziennym funkcjonowaniu i może prowadzić do zaburzeń natury psychicznej. Zdecydowanie najtrudniej jest walczyć z bólami układu kostno-stawowego i mięśniowego. Konwencjonalna metoda leczenia bólu polega na przyjmowaniu środków farmakologicznych. Zamiast tego proponujemy Ci bezinwazyjne i bezbolesne leczenie bólu biorezonansem, co nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Na czym polega terapia przeciwbólowa biorezonansem?

Podczas terapii przeciwbólowej w ATG MEDIC wykorzystujemy nowoczesny aparat BICOM Optima. Leczenie biorezonansem bólu polega na zdiagnozowaniu jego przyczyny oraz likwidacji dolegliwości poprzez zastosowanie zwrotnych fal elektromagnetycznych. Dzięki temu stymuluje się organizm do walki z bólem oraz redukuje jego szkodliwe skutki. Naszą terapię przeciwbólową z biorezonansem polecamy m.in. w łagodzeniu bólów napadowych (np.: migrena, ból uszu, zębów i bóle menstruacyjne), neutralizacji stawów zapalnych i likwidacji obciążenia bakteryjnego lub grzybiczego organizmu. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się bólu, ale również zadbasz o swoje zdrowie. Biorezonansowa terapia przeciwbólowa w ATG MEDIC może być stosowana jako jedyna metoda lecznicza lub jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej.

Pozbądź się bólu z ATG MEDIC Warszawa

Jeżeli na co dzień zmagasz się z bólem, który utrudnia Ci normalne funkcjonowanie, to nie przechodź nad tym do porządku dziennego. Zapraszamy do skorzystania z oferty ATG MEDIC i zabiegów w ramach terapii przeciwbólowej. W ich trakcie wykorzystujemy wysokiej jakości biorezonans BICOM Optima. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszej klinice medycyny regeneracyjnej w Warszawie.