fbpx

ATG Medic

logo
Alergia, odczulanie biorezonansem

Alergia, odczulanie biorezonansem

W naszej klinice ATG MEDIC specjalizujemy się w leczeniu alergii biorezonansem BICOM Optima. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się z Twoim przypadkiem oraz dobiorą terapię biorezonansową do danego typu alergii. Dzięki temu nie tylko poprawnie zdiagnozujemy alergen uczulający, ale również wdrożymy leczenie odczulające biorezonansem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Charakterystyczne objawy alergii

Alergia daje charakterystyczne objawy. To m.in.: łzawienie oczu, katar sienny, nieżyt nosa czy też kichanie. W przypadku objawów skórnych pojawiają się swędzące wysypki, zaczerwienienia czy też rumień wędrujący. Nie wolno bagatelizować tych dolegliwości. Warto sprawdzić ich przyczynę, a następnie ją wyeliminować. W ATG MEDIC specjalizujemy się we wspieraniu leczenia różnych alergii w tym: pokarmowych, wziewnych, pyłkowych i kontaktowych.

Diagnostyka alergii biorezonansem BICOM Optima

Podstawą do określenia rodzaju alergii jest poprawne zdiagnozowanie alergenu, który wywołuje niepożądaną reakcję organizmu pacjenta. Wykorzystywany przez nas aparat BICOM Optima pozwala na przeprowadzenie szeregu testów na alergenach. Wówczas do organizmu Pacjenta przesyłane są odwrócone częstotliwości alergenów. Na podstawie otrzymanych wyników terapeuta jest w stanie trafnie określić czynnik uczulający oraz wprowadzić leczenie. Test biorezonansem jest bezbolesny, nieinwazyjny i trwa około 45 minut. Jeżeli jest to możliwe, to warto odstawić wapno i leki antyhistaminowe na trzy dni przed wykonaniem testu. Dzięki temu zwiększa się skuteczność działania biorezonansu. Obecnie jesteśmy w stanie z powodzeniem wytypować ponad 300 alergenów, w tym alergeny wziewne, alergeny dodatków spożywczych jak też alergeny pokarmowe

Odczulenie biorezonansem BICOM Optima

Po określeniu alergenu uczulającego można przejść do leczenia alergii biorezonansem. To tzw. odczulanie. W przypadku odczulania na tzw. alergeny centralne: pszenica, gluten, białko mleka, laktoza, białko i żółtko jaja – bardzo ważne jest aby usunąć z diety na czas odczulania (ok. 3 tygonie) wszystkie produkty mogące zawierać powyższy alergen. Dzięki terapii można nie tylko zredukować negatywne objawy związane z kontaktem pacjenta z alergenem, ale również całkowicie je wyeliminować. Terapia biorezonansowa dobierana jest w sposób indywidualny do potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Stosowana jest jako główna metoda leczenia alternatywnego lub jako wsparcie w leczeniu konwencjonalnym.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą terapii biorezonansowej w diagnostyce i leczeniu różnego rodzaju alergii. Zaufaj naszym specjalistom i wybierz odczulanie z ATG MEDIC przy wykorzystaniu najnowocześniejszego aparatu BICOM Optima. Zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w celu umówienia wizyty w gabinecie w Warszawie.