fbpx

ATG Medic

Leczenie boreliozy

Leczenie boreliozy biorezonansem w Warszawie

Borelioza to bardzo poważne zagrożenie. Niewłaściwie zdiagnozowana i leczona może powodować dotkliwe konsekwencje zdrowotne dotyczące m.in. tkanki łącznej, mięśniowej i nerwowej. W klinice ATG MEDIC w Warszawie proponujemy skuteczne diagnozowanie i leczenie boreliozy biorezonansem BICOM Optima. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą leczenia alternatywnego.

Jakie objawy powinny Cię niepokoić ?

Trudność w rozpoznaniu boreliozy stanowi fakt, że u wielu pacjentów choroba trwa w ukryciu i na początku nie daje wyraźnych objawów. W tym czasie jednak bakterie i inne patogeny odkleszczowe powodują spustoszenie w organizmie człowieka. Jeżeli ugryzł Cię kleszcz, to powodem do niepokoju są takie objawy, jak m.in.: bóle głowy, nerwobóle, sztywność karku, bezsenność, zaburzenia czucia czy też mrowienie i drętwienie kończyn. Mogą one sugerować występowanie boreliozy oraz koinfekcji.

Diagnostyka i leczenie boreliozy biorezonansem

W klinice medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC w Warszawie oferujemy leczenie biorezonansem boreliozy. Posiadamy obszerny i nowoczesny test, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdiagnozować występowanie aż 61 patogenów powiązanych z chorobami odkleszczowymi. Na tej podstawie przygotowujemy skuteczne leczenie. Terapia leczenia boreliozy biorezonansem BICOM Optima polega na analizie wzorów częstotliwości i występowania patogenów, a następnie na wysyłaniu do organizmu odpowiedzi zwrotnej. Jej celem jest zredukowanie, a z czasem wyeliminowanie problemu zdrowotnego.
Biorezonans stanowi cenne wsparcie dla klasycznego leczenia boreliozy z wykorzystaniem środków farmakologicznych. Bakterie ulegają zniszczeniu, a organizm jest stymulowany do jeszcze skuteczniejszej walki z zagrożeniem. Dzięki temu biorezonans pozwala na poradzenie sobie z formami borelii, które są oporne na działanie antybiotyków. Czas trwania terapii zależy od stopnia rozsiania infekcji, typu bakterii oraz obecnego stanu organizmu pacjenta. Dostosujemy to do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zadbaj z nami o swoje zdrowie

Podejrzewasz boreliozę lub już się na nią leczysz ? Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwości terapeutyczne biorezonansu w ATG MEDIC w Warszawie. Zadbamy o odpowiednią diagnostykę patogenów oraz o wsparcie leczenia boreliozy. Zachęcamy do wybrania naszej kliniki oraz do kontaktu z naszym terapeutą w celu umówienia się na termin badania i zabiegu.