fbpx

ATG Medic

Grzyby, bakterie, wirusy

Leczenie grzybów, bakterii i wirusów biorezonansem

Terapia biorezonansowa wykazuje dużą skuteczność w obszarze diagnostyki zakażenia grzybami, bakteriami i wirusami, a następnie w procesie leczenia tego typu zakażeń. Terapeuci ATG MEDIC w Warszawie mają niezbędne doświadczenie i wiedzę w przeprowadzaniu zabiegów z wykorzystaniem aparatu BICOM Optima. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu medycyny regeneracyjnej.

Diagnostyka zakażeń biorezonansem w Warszawie

W naszym gabinecie na warszawskiej Woli wykonujemy badania diagnostyczne. To podstawa do wdrożenia
leczenia zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych biorezonansem. Podczas
podstawowego testu z dużą dokładnością określimy szkodliwe drobnoustroje, które
zainfekowały Twój organizm. Mogą one bytować w różnych miejscach organizmu oraz
powodować szeroki zakres infekcji i niebezpiecznych objawów. Terapia biorezonansowa w
ATG MEDIC pozwala na wyszczególnienie patogenów będących obciążeniem dla Twojego
organizmu. Następnie przechodzimy do ich leczenia.

Leczenie grzybów (candida), bakterii i wirusów

Proponujemy Ci bezinwazyjną i w pełni bezpieczną terapię. Leczenie biorezonansem grzybów, bakterii i wirusów wykazuje dużą skuteczność. Leczenie polega na przeprowadzeniu sekwencji zabiegów, które zneutralizują działanie szkodliwych drobnoustrojów oraz wyeliminują je z organizmu. W przypadku wybranych grzybów z rodziny Candida, w tym m.in. Candida albicans, nieocenionym wsparciem w terapii okazuje się dedykowana dieta. Zabiegi biorezonansem w ATG MEDIC mogą być stosowane jako podstawowa niekonwencjonalna metoda leczenia lub jako wsparcie dla środków farmakologicznych. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Zakres zabiegów dostosujemy do Twoich potrzeb i stanu zdrowia.

Pozbądź się szkodliwych drobnoustrojów z ATG MEDIC Warszawa

Jeżeli Twój organizm jest obciążony szkodliwymi drobnoustrojami, w tym grzybami, wirusami i bakteriami, to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zaproponujemy Ci dedykowaną terapię biorezonansową gabinecie ATG Medica w Warszawie. To bezinwazyjna i bezbolesna metoda leczenia, która nie powoduje skutków ubocznych. Zapraszamy do umówienia terminu wizyty w naszym gabinecie. Razem z nami zadbasz o swoje zdrowie.