fbpx

ATG Medic

Alergie pokarmowe u dzieci

Leczenie alergii u dzieci biorezonansem w Warszawie

Alergie pokarmowe u dzieci zdarzają się dość często. Wówczas organizm malucha nieprawidłowo reaguje na spożycie wybranych pokarmów. Utrudnia to codzienne funkcjonowanie dziecka i może powodować poważne problemy zdrowotne. W ATG MEDIC proponujemy leczenie biorezonansem alergii pokarmowych u dzieci. To bezbolesna i bezinwazyjna metoda, która charakteryzuje się dużą skutecznością. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czym jest alergia pokarmowa u dziecka ?

Schorzenie to występuje u wielu dzieci, zwłaszcza poniżej trzeciego roku życia. Objawia się nietolerancją wybranych produktów spożywczych i może powodować wysypkę skórną, atopowe zapalenie skóry oraz takie objawy jak m.in.: biegunka, wzdęcia, wymioty, bóle brzucha, bóle głowy, obrzęk, łzawienie oczu jak też nieżyt nosa. W takiej sytuacji należy unikać kontaktu dziecka z danym pokarmem, który w jego przypadku jest alergenem. Niestety często dotyczy to podstawowych produktów, w tym m.in. mleka, owoców, warzyw czy też zbóż. Odpowiedzią na ten problem jest terapia biorezonansowa w ATG MEDIC w Warszawie.

Odczulanie dzieci biorezonansem BICOM Optima

Oferujemy leczenie alergii pokarmowych u dzieci biorezonansem. To bezbolesna i bezinwazyjna metoda, która z powodzeniem może być stosowana nawet u pacjentów poniżej trzeciego roku życia. Polega na odbieraniu z organizmu fal elektromagnetycznych oraz na przesyłaniu zwrotnym ich lustrzanego odbicia. Dzięki temu zwiększa się tolerancję organizmu na spożywanie wybranych pokarmów oraz może doprowadzić to do kompletnego odczulenia dzieci. To forma medycyny niekonwencjonalnej, która z powodzeniem wykorzystywana jest w ponad 90. krajach świata, a w wybranych z nich biorezonans stanowi wyposażenie szpitali i jest z sukcesem używany jako alternatywna metoda leczenie alergii.

Skuteczna terapia w ATG MEDIC Warszawa

W gabinecie medycyny regeneracyjnej terapeuci ATG MEDIC w Warszawie oferują terapię odczulającą
dzieci. Stosowana jest w przypadku alergii pokarmowych. W tym celu wykorzystuje się
najnowocześniejszy aparat BICOM Optima. Zabiegi są bezpieczne dla dzieci i nie powodują

niepokojących skutków ubocznych. Terapia biorezonansowa w ATG MEDIC może być
stosowana oddzielnie lub stanowić uzupełnienie dla medycyny konwencjonalnej.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.