fbpx

ATG Medic

Konsultacje lekarskie

Umów się na wizytę

Konsultacje lekarskie w Warszawie

W Klinice ATG MEDIC konsultacji lekarskich z zakresu szeroko pojętej medycyny naturalnej, udziela lek. med. Witold Kowalewski. Witold Kowalewski jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada szereg specjalizacji między innymi: pediatryczna, internistyczna czy medycyny społecznej jak też zdrowia publicznego.

Ponadto lek. Witold Kowalewski jest także konsultantem ds. Ozonoterapii oraz współpracownikiem Polskiego Towarzystwa Ozonoterapii (PTOzon pod patronatem śp. prof. Zygmunta Antoszewskiego) którego to placówka ATG MEDIC jest członkiem.

Lekarz Witold Kowalewski   

Lek. Witold Kowalewski jako nieliczny posiada Międzynarodowy Certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W ostatnich latach został także współtwórcą wielu artykułów naukowych jak też podcastów o zdrowiu oraz wraz z dr. n. med. Edwardem Karlenovich’em napisali książkę pt. „Zakazana bakteria” oraz „Tajemnica Zdrowia”. Książka doskonale opisuje m.in. jak ważne w naszym życiu jest prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz sposoby leczenie tychże problemów.
W swojej pracy stosuje nowoczesne metody leczenia, które pomagają wielu osobom w różnych stanach chorobowych. Przede wszystkim skupia się na szukaniu przyczyny powstania choroby, a nie usuwaniu jej objawów. W oparciu o przeprowadzony wywiad i badanie lekarskie oraz wykorzystanie wyników z mikroskopowego badania żywej kropli krwi, Witold Kowalewski zaleca Pacjentom terapię, która może składać się z:
Schorzeniami, którymi lek. Witold Kowalewski zajmuję się w ATG MEDIC uzyskując poprawę stanu zdrowia to między innymi wszelakie choroby nowotworowe, przede wszystkich skupia on swoją uwagę na łagodzeniu u Pacjentów skutków leczenia chemioterapeutycznego oraz przygotowania do zabiegów.
Ponadto lek. Witold Kowalewski zajmuje się również:
Poniżej przedstawiamy Państwu kilka wywiadów, w których lek. Witold Kowalewski przekazuje istotne dla zdrowia wiadomości.

Sekretna wiedza na temat wit D3 cz. 1

Sekretna wiedza na temat wit D3 cz. 2

Sekretna wiedza na temat wit D3 cz. 3

Sekretna wiedza na temat wit D3 cz. 4

Sekretna wiedza na temat wit D3 cz. 5

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Budowanie odporności – 2 filary

Ozonoterapia

Relacja witaminy d3 z jej receptorem i mikrobiomem podstawą zdrowia

Rola bakterii w przewodzie pokarmowym

Ozonoterapia w kontekście chorób nowotworowych

Poród i opieka poporodowa w polsce

Witold kowalewski – narine – zakazany probiotyk

Witamina d3 aroniada 2022 wagnerówka

W przypadku zapisu na wizytę prosimy o kontakt.