Niejednokrotnie ludzki organizm ulega silnej eksploatacji. Nadmiar obowiązków służbowych, prywatnych, przebyte choroby czy wzmożony wysiłek fizyczny są przyczyną niedoboru wielu cennych składników. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszy się kroplówka regeneracyjna

Kroplówka regeneracyjna i jej krótka charakterystyka

Kroplówka regeneracyjna to przede wszystkim niezwykle bogata, cenna dla organizmu kompozycja elektrolitów. Co więcej, w tzw. wlewie dożylnym odnaleźć można również takie składniki jak potas, wapń, magnez i glukoza. Wszystkie cenne komponenty kroplówki są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta.

Jakie efekty przynosi kroplówka regeneracyjna?

Wlewy dożylne w Warszawie pozwalają na uzyskanie natychmiastowych, satysfakcjonujących rezultatów. Dożylna forma podania wielu cennych składników odżywczych przyczynia się do szybszej regeneracji sił witalnych. Co więcej, kiedy zostaną uzupełnione niedobory elektrolitów, które z różnych przyczyn zostały wypłukane z organizmu, wówczas poprawia się także ogólny nastrój i samopoczucie pacjenta. Dodatkowo magnez i glukoza wspierają układ nerwowy, a wszystkie składniki wpływają na zwiększenie wydajności psychicznej i fizycznej. 

Nawodnienie, czyli sekret dobrego zdrowia

Kroplówka regeneracyjna posiada wiele zalet zastosowania, a jedną z najważniejszych jest szybkie nawodnienie organizmu. Wlewy dożylne posiadają niezwykle wysokie stężenie elektrolitów, jak również jonów podstawowych pierwiastków oraz soli mineralnych. 

Dla kogo dedykowane są kroplówki regeneracyjne?

Kroplówki regeneracyjne dedykowane są dla pacjentów pełnoletnich, u których nie występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Wlew dożylny należy odłożyć w czasie w przypadku nadciśnienia tętniczego krwi, niedokrwistość, jak również niewydolności nerek czy całego układu krążenia.

Regeneracyjny wlew dożylny sprawdzi się w przypadku osób uprawiających aktywności sportowe. To również doskonałe rozwiązanie po intensywnym treningu lub po okresie wzmożonej pracy. Kroplówka w skuteczny sposób uzupełni niezbędne składniki, dzięki czemu powrót do pełni sił przebiegnie dużo sprawniej. Wlew dożylny, którego celem jest regeneracja, sprawdzi się również u osób, które przeszły zaawansowaną infekcję.

Odwiedź ATG Medic i skorzystaj z kroplówki regeneracyjnej, dzięki której przywrócisz swój organizm do pełnej sprawności!