Otyłość stanowi obecnie jedną z najczęściej spotykanych chorób cywilizacyjnych tzw. pandemię XXI wieku.

Jest powodem złego samopoczucia, obniżonej samooceny, a przede wszystkim czynnikiem rozwoju wielu przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca typu 2, nadciśnienie tętnicze, choroby układu krążenia i układu pokarmowego.

Przybyło Ci kilka kilogramów? Źle się czujesz ze swoją wagą. Daj sobie szansę w klinice biorezonansu.

Odchudzanie za pomocą biorezonansu uważane jest za najlepszą, naturalną i całkowicie bezpieczną metodę odchudzania.

W klinice biorezonansu wykonujemy terapie odchudzające i przyśpieszające metabolizm, które zostały potwierdzone przez najnowsze osiągnięcia mechaniki kwantowej i biofizyki.

Pracujemy na najnowszej aparaturze do biorezonansu – Bicom Optima, będącej numerem 1 w biorezonansie na świecie. Urządzenie jest innowacyjne i w odróżnieniu od poprzedniej wersji (Bicomu 2000) posiada kanał drugi, niskie głębokie częstotliwości oraz program elektroakupunktury ułatwiający dotarcie do głęboko ukrytych przyczyn nadwagi.

Terapie odchudzające na urządzeniu Bicom Optima są zintensyfikowane i jeszcze bardziej skuteczne.

Pomagamy:

  • osobom otyłym, z nadwagą
  • mających problemy ze zbyt dużym łaknieniem na słodycze, cukier (patrz zakładka alergia na cukier)
  • osobom mającym problemy ze zbyt wolną przemianą materii

Z nami schudniesz:

  • bez efektu jo-jo
  • będąc w dobrym nastroju i pełnym energii
  • w konsekwentny i zdrowy sposób
  • usprawniając perystaltykę jelit
  • regulując równowagę kwasowo-zasadową

Działanie terapii

Celem terapii odchudzającej jest eliminacja blokad metabolicznych. Prowadzi to do skutecznego usprawnienia metabolizmu, wygaszania pragnienia głodowego, przyśpieszenia usunięcia z organizmu zalegających toksyn i produktów przemiany materii. Przy zmniejszonym apetycie łatwiej jest zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Aby szkodliwe substancje mogły zostać usunięte z organizmu bardzo ważne jest picie dużej ilości wody po zabiegu (co najmniej 2 litrów), najlepiej o niskiej zawartości minerałów.

Częsty winowajca otyłości i nadwagi

Częstym winowajcom otyłości jest nietolerancja pokarmowa. Limfocyty, które powinny zająć się niszczeniem bakterii czy wirusów, atakują w tym czasie cząsteczkę niestrawionego, nieakceptowanego pokarmu, co w konsekwencji powoduje otyłość i konieczność odchudzania. Prowadzi to także do licznych zaburzeń na poziomie komórkowym (komórki stają się czasem pełne toksyn), a najbardziej poszkodowane są wtedy układ odporności i metabolizm. Z tego powodu zalecamy pacjentom wykonanie w klinice diagnostyki nietolerancji pokarmowej.

Zalecana ilość zabiegów:

Najlepsze efekty dają zabiegi wykonywane w odstępach kilkudniowych, w ilości co najmniej 10. Po ukończeniu cyklu zaleca się wizyty podtrzymujące efekt  1-2 razy w miesiącu. Efekt jest długofalowy i dodatkowo normalizuje pracę organizmu.

Należy pamiętać, że terapie odchudzające w klinice biorezonansu pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów, jednakże ważna jest również aktywność fizyczna i odpowiednia dieta.