fbpx

ATG Medic

logo
Klinika medycyny regeneracyjnej

Biorezonans magnetyczny Warszawa   

Biorezonans magnetyczny, to bezinwazyjna, skuteczna metoda leczenia różnych schorzeń.

W naszej placówce ATG Medic pracujemy na najnowszych aparatach do biorezonansu BICOM OPTIMA. Na chwilę obecną to urządzenia z najdoskonalszą diagnostyką i najbardziej skuteczną terapią w różnych przypadkach. Nasze aparaty w stosunku do poprzedniej generacji BICOM 200 posiadają „kanał II” – dzięki temu można wykonywać terapię dwutorowo. Dodatkowo też zostało rozszerzone pasmo częstotliwości niskich i głębokich.

Z dużym powodzeniem stosujemy terapię dla wszelkiego rodzaju alergików, pacjentów z dolegliwościami odkleszczowymi, z problemami związanymi z pasożytami, bakteriami, grzybicami czy pleśniami. Biorezonans doskonale sprawdza się w terapiach antynikotynowych, w nerwicach, stanach depresyjnych oraz bezsenności. Do każdej terapii możemy dodać tzw. czipa – czyli blaszkę ferromagnetyczną (pamięć), który intensyfikuje przebieg terapii.

Przeciwskazaniem do wykonania biorezonansu jest stymulator serca oraz I trymestr ciąży.

Naszym pacjentom zapewniamy nieinwazyjność, bezbolesność oraz całkowite bezpieczeństwo w czasie naszych testów i terapii. Zobacz co nas wyróżnia.

Ze względu na wstydliwość, co do niektórych problemów zdrowotnych, gwarantujemy całkowitą dyskrecję i indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego schorzenia.

Alergie to często zgłaszane problemy u Naszych pacjentów. Mogą one być na tle pokarmowym, wziewnym, pyłkowym czy kontaktowym. Niezależnie od przyczyny osłabiają organizm i bardzo utrudniają jego funkcjonowanie.

Objawami alergii mogą być:

Objawy często mylone są ze zwykłym przeziębieniem. Niektóre alergie dają objawy skórne, rumień wędrujący, przewlekle, zanikowe zapalenie skóry na rękach i nogach.

AZS, czyli atopowe zapalenie skóry jest również schorzeniem na tle alergicznym. Przyczyną często jest niezdiagnozowana, przewlekła alergia na centralne alergeny, tzn. Mleko krowie, pszenica. Należy zatem wygasić alergię centralną.

Podobne objawy mogą wywołać alergie na grzyby Candida, przy jednoczesnej grzybicy jelit. Ważne jest zatem aby właściwie zdiagnozować i usunąć czynnik sprawczy.

Ze strony układu pokarmowego mogą występować:

Mogą również wystąpić:

Część wymienionych objawów może dotyczyć obecności pasożytów w organizmie. Farmakologia niestety słabo radzi sobie z lekoopornymi pierwotniakami. Lista pasożytów jest bardzo długa m.in. glista ludzka, Lamblia, motylice, tasiemce. Wspomniane wcześniej przywry, których lista również jest dość długa np. Węgorek jelitowy, pełzaki i wiele innych. Czerpią one pokarm od swojego żywiciela, przyczyniając się do wyniszczania organizmów i pozbawiają go białek, węglowodanów, tłuszczów, mikroelementów czy też witamin z grupy A i B.

Długa obecność pasożytów w naszym organizmie prowadzi do groźnych konsekwencji i zatruć oraz niewydolności innych narządów m.in. wątroby, śledziony, nerek, płuc czy również mózgu. Zaś te, które występują w przewodzie pokarmowym, uszkadzają jego błonę śluzową.

Jeżeli zauważyłeś u siebie niektóre opisane tutaj objawy, nie czekaj zbyt długo – zadzwoń i umów się do NAS na wizytę.
Zajmiemy się Tobą w sposób profesjonalny, przeprowadzimy dokładną diagnostykę, następnie zaproponujemy leczenie, która składa się z kilku terapii w zależności od przypadku. Naszym celem jest złagodzenie objawów Pacjenta, aż do całkowitego ustąpienia.

Diagnostyka oraz terapie na naszych aparatach BICOM OPTIMA pomagają też z powodzeniem Pacjentom z boreliozą.
biorezonans
biorezonans

Borelioza   

Borelioza – choroba z Lyme, to poważne zagrożenie o wielu twarzach. Przenoszona najczęściej przez kleszcze, rzadziej przez muchy końskie czy owady kłujące. Niestety rumień wędrujący nie występuje u wszystkich chorych (u ok. 30%). Pakiet bakterii, które otrzymujemy od kleszcza wywołuje trudne do wyleczenia choroby, określane jako koinfekcje lub współinfekcje boreliozy. Borelioza atakuje tkankę łączną, mięśniową i nerwową. Jednak czasem w początkowej fazie nie daje objawów.

Częstymi objawami boreliozy są :

Krętki boreliozy to sprytne bakterie, przystosowane do przeżycia w organizmach różnych gospodarzy. Przyjmują one różne formy aby utrudniają organizmowi uruchomienie mechanizmów obronnych – są to m.in. cysty, biofilm, forma L, to tzw. Formy przetrwalnikowe – bardzo odporne na antybiotyki.

Dość niska jest świadomość występowania koinfekcji (współinfekcji) do boreliozy. Sama borelioza dotyka tylko nieliczne osoby, najczęściej występują one łącznie z koinfekcjami.

Jeśli masz wiele objawów i w konsekwencji wiele chorów, to niezwłocznie trzeba wykluczyć lub potwierdzić boreliozę.

W Naszej Klinice posiadamy najnowszy i najobszerniejszy test, w skład którego wchodzi aż 61 patogenów powiązanych z chorobami odkleszczowymi. Właściwa diagnostyka pozwoli na skuteczne leczenie i poprawi komfort życia.

Aparatura BICOM jest dostępna na rynku światowym od 1978 roku w ponad 90 krajach. BICOM OPTIMA – do najnowszy model niemieckiej firmy Regumed GmbH, to obecnie nr. 1 w biorezonansie na świecie.

Serdecznie zapraszamy !