fbpx

ATG Medic

Terapia antynikotynowa Warszawa

Terapia antynikotynowa biorezonansem

Oferujemy leczenie nałogu nikotynowego biorezonansem. W klinice medycyny regeneracyjnej ATG MEDIC korzystamy z aparatu BICOM Optima, który uznawany jest za najlepszy z dostępnych na rynku. Pomożemy Ci w uporaniu się z problemem palenia papierosów, dzięki czemu zadbasz o swoje zdrowie i poprawisz odporność organizmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Jak działa terapia antynikotynowa z BICOM Optima?

Leczenie biorezonansem nałogu nikotynowego zyskuje na popularności wśród świadomych pacjentów. Jest to związane z wysoką skutecznością terapii przy jednoczesnym wyeliminowaniu skutków ubocznych. Działanie urządzenia BICOM Optima polega na wywołaniu reakcji, dzięki której maleje głód nikotynowy odczuwany przez organizm pacjenta. Już po kilku lub kilkunastu godzinach po zabiegu odnotowuje się wygaszenie głodu nikotynowego. Najlepszy efekt terapii odczuwa się dzień po zabiegu.

Kolejnym skutkiem terapii antynikotynowej z biorezonansem w Warszawie w ATG MEDIC jest detoksykacja organizmu. Toksyny są sukcesywnie wydalane z organizmu pacjenta (bardzo ważne jest, aby wówczas pić dziennie ok. 2 l niegazowej wody), dzięki czemu ten powraca do harmonii i dobrego stanu. Oczywiście najwyższa skuteczność działania odnotowywana jest u osób, które wyrażają wolę rzucenia palenia.

Uzależnienie od papierosów to poważny problem

Uzależnienie od nikotyny to poważny problem. Wiele osób na całym świecie boryka się z głodem nikotynowym i potrzebą sięgania po papierosa. W ten sposób zatruwa się organizm oraz zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych chorób. Szacuje się, że palenie zabija nawet 5 milionów osób rocznie na całym świecie. Im szybciej pozbędziesz się tego nałogu, tym lepiej. Razem z nami zminimalizujesz ryzyko wystąpienia poważnych powikłań uzależnienia oraz zapewnisz sobie spokój na lata. Terapia antynikotynowa biorezonansem BICOM Optima wykazuje dużą skuteczność w kontekście rzucania palenia oraz zapobiegania powrotowi do nałogu.

Aż 40 związków rakotwórczych w dymie tytoniowym

Jednym z najgroźniejszych powikłań związanych z paleniem papierosów jest rak płuc. Jest to związane z tym, że w dymie tytoniowym znajduje się aż 40 związków rakotwórczych, Do tego dochodzą liczne inne substancje toksyczne. To tylko pokazuje, jak szkodliwym nałogiem jest palenie. Niestety nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Przyjmuje się, że przeciętny palacz papierosów żyje około 10 lat krócej od osoby, która nie boryka się z tym uzależnieniem. Warto wydłużyć swoje życie i zadbać o zdrowie, rzucając papierosy. Pamiętaj o tym, że korzystnie wpłynie to również na Twoich bliskich, którzy nie będą już wdychać dymu tytoniowego.

Oszczędność pieniędzy to dodatkowa korzyść

Rzucenie palenia wskazane jest nie tylko ze względów zdrowotnych. To również droga do wygenerowania oszczędności finansowych. Koszt zakupu papierosów wzrasta z roku na rok. Szacuje się, że przeciętny palacz wydaje na nałóg kilkaset złotych miesięcznie. W skali roku daje to kilka tysięcy złotych. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można zainwestować lub przeznaczyć na swoje pasje. To kolejny argument za tym, aby świadomie rezygnować z palenia. Sam proces jest jednak trudny, dlatego warto wesprzeć się sprawdzonymi metodami. Doskonale sprawdza się tu terapia antynikotynowa biorezonansem BICOM Optima.

Wysoka skuteczność terapii

Odpowiednio poprowadzona terapia z BICOM Optima sprawi, że już po jednym zabiegu pacjent nie będzie odczuwał potrzeby zapalenia kolejnego papierosa. Tak działa to w przypadku 9 na 10 pacjentów. Pozostałe 10% będzie wymagało wykonania drugiego zabiegu w celu wzmocnienia efektów terapii. Po wykonanym zabiegu nie odczuwa się niepokojących skutków ubocznych i pacjent może z powodzeniem wrócić do swoich codziennych obowiązków. Po zabiegach nie wolno wprowadzać do organizmu nikotyny pod żadną postacią, ponieważ może to spowodować niepożądane skutki uboczne, w tym m.in. biegunkę i wymioty oraz rozbudzić chęć sięgnięcia po kolejnego papierosa.

Wskazania po terapii

Aby utrzymać skuteczne działanie terapii, bezpośrednio po zabiegu należy postępować zgodnie z wytycznymi terapeuty. Przede wszystkim wskazane jest absolutne unikanie dymu papierosowego. Oznacza to, że powinno się zaprzestać odwiedzania znajomych, którzy palą papierosy czy też przechodzenia w pobliżu popularnych „palarni”, które można znaleźć w zakładach pracy i innych obiektach. Kilkanaście dni takiej wstrzemięźliwości sprawi, że dużo łatwiej będzie Ci powstrzymać się później od palenia, a efekty terapii będą długotrwałe. Ponadto rekomenduje się picie dużej ilości wody, która wspiera detoksykację organizmu. Oczywiście nawet najlepsza terapia nie będzie skuteczna, jeżeli nie pójdzie za nią wola pacjenta. Bardzo ważne jest nastawienie palacza. Jeżeli nie chce rzucać nałogu, to nawet terapia biorezonansem nie da satysfakcjonujących rezultatów. Przyjdź na terapię antynikotynową z odpowiednim nastawieniem. To klucz do sukcesu.

Rzuć palenie z ATG MEDIC

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania ze skutecznej terapii antynikotynowej z wykorzystaniem biorezonansu. Zabieg z urządzeniem BICOM Optima jest przeciwwskazany w przypadku kobiet w I trymestrze ciąży, osób ze wszczepionym rozrusznikiem serca lub stosujących chemioterapię. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu ustalenia harmonogramu skutecznej terapii antynikotynowej.

PALENIE ZABIJA 5 000 000 LUDZI ROCZNIE.

Zawsze warto rzucić palenie!

Terapia antynikotynowa w naszej klinice to najskuteczniejsza obecnie metoda zwalczania głodu nikotynowego oraz oczyszczania organizmu z nagromadzonych przez lata toksyn.

Zazwyczaj wystarcza 1 lub 2 terapie, trwające ok. 30 minut. Terapia przynosi rewelacyjne efekty, jej skuteczność szacuje się na ok. 90 proc. pacjentów.

Na czym polega terapia?

Urządzenie Bicom Optima przetwarza drgania alergenu (nikotyny) na drgania inwertowane, które z kolei kierowane są do pacjenta, gdzie zachodzi proces ich redukowania i całkowitego wygaszenia.

Terapia w klinice jest całkowicie bezbolesna, bezinwazyjna i bez skutków ubocznych.

Głód nikotynowy ustępuje w ciągu 2-12 godzin po terapii.

Prawie każdy może się poddać terapii. Przeciwskazaniem jest rozrusznik serca oraz ciąża.

Rzucanie palenia nigdy nie było takie proste!

Co ze sobą zabrać?

Prosimy, aby na terapię antynikotynową przynieść ze sobą dwa papierosy: jednego całego, drugiego wypalonego (popiół + niedopałek).

Zalecenia dla pacjentów po terapii antynikotynowej

Po terapii, przez minimum 24h. zaleca się:

Dlaczego terapia antynikotynowa w naszej klinice jest najskuteczniejsza?

To jedyna taka terapia w Warszawie dzięki modyfikacji parametrów, precyzyjnemu ustawieniu pasm częstotliwości oraz dwóm kanałom terapeutycznym umożliwiającym jednoczesne aplikowanie kilku programów terapeutycznych.

Urządzenie Bicom Optima, na którym pracujemy w klinice to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do biorezonansu na świecie.

Blisko 90% pacjentów już po jednej terapii antynikotynowej rzuca palenie.