Obecność pasożytów w ludzkim organizmie może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Problem ten może być spowodowany np. spożyciem zanieczyszczonej żywności, surowego mięsa z wątpliwego źródła lub niezachowaniem środków ostrożności w czasie podróży, szczególnie w krajach tropikalnych. Aby skutecznie pozbyć się pasożytów, warto skorzystać z nieinwazyjnej metody, jaką jest terapia biorezonansowa.

Terapia biorezonansowa – sposób na zwalczenie pasożytów

Do najczęściej występujących pasożytów należą owsiki, lamblie, glisty ludzkie, przywry i tasiemce, a w największej grupie ryzyka znajdują się dzieci i seniorzy, ze względu na słabszy układ immunologiczny. Oznaki zakażenia to przede wszystkim zaburzenia żołądkowo–jelitowe, nagły spadek masy ciała, anemia, zmęczenie, kaszel z krwistą wydzieliną, świąd skóry oraz opuchlizna.

Skuteczną pomocą w zwalczeniu problemu może okazać się leczenie pasożytów biorezonansem BICOM Optima. Terapia ta odznacza się dużą skutecznością, przez co zyskuje coraz większe grono zwolenników. W pierwszym kroku specjaliści rozpoznają drobnoustroje. Następnie wykonuje się zabiegi biorezonansowe, podczas których urządzenie wysyła fale o odpowiednim nasileniu, eliminując w ten sposób szkodliwe bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty. Rozbija ich błony komórkowe, doprowadza do ich obumierania oraz zapobiega ponownemu namnażaniu się w organizmie.

Skuteczność metody biorezonansu BICOM Optima w zwalczaniu pasożytów

Leczenie pasożytów za pomocą biorezonansu magnetycznego to szereg korzyści,do których można zaliczyć m.in.:

  • bezbolesną, precyzyjną diagnozę,
  • bezinwazyjne zabiegi,
  • wysoką skuteczność eliminowania ognisk pasożytniczych,
  • brak konieczności użycia środków farmakologicznych i doświadczania ich skutków ubocznych,
  • stymulację układu odpornościowego,
  • szybki powrót do codziennej aktywności,
  • wzrost sił witalnych.

Biorezonans magnetyczny BICOM Optima w Warszawie

W zapobieganiu zakażeniom pasożytniczym z pewnością ważne są dobre nawyki – codzienna higiena oraz unikanie spożywania zanieczyszczonych produktów. Do rozwoju pasożytów w organizmie można jednak przyczynić się nieświadomie. Drogą do zdrowia jest stosowana w ATG Medic metoda biorezonansu magnetycznego, która odznacza się wysoką skutecznością.